פריסה ארצית

למה נועדה יוגה טיפולית ?

יוגה טיפולית מבוססת על מספר טכניקות פשוטות של תנוחות ותנועות, נשימות, ותרגול מנטאלי. שיטה זו משפרת את ההרגשה הכללית וביכולתה להפוך מצב של חולי למצב של בריאות ושמחת חיים. יוגה טיפולית אינה מתבססת על תרופות וחומרים אלא על כוחות הריפוי המצויים בגוף.

 

היוגה מחזירה את כוחות הריפוי חזרה לאיזון ומבטלת תלות בחומרים ובהשפעות חיצוניות. חשוב לציין כי היוגה היא שיטת רפוי טבעית, המטפלת ברמות פיזיות, נפשיות ואנרגטיות במקור של הבעיה, בשורש העניין, ואינה מחליפה את הטיפול הרפואי הקונבנציונלי המסייע לסמפטומים ואף מציל חיים. התוצאה של תרגול קבוע משפיע באופן חיובי על כל תחומי החיים. כשמתחילים לתרגל יוגה נוצרת הרמוניה בין הגוף והנפש, ומתחזקת המערכת החיסונית של הגוף. בסיס שיטה זו הוא לעורר את הכוח המרפא המצוי בתוכנו על ידי פעולות שהאדם עושה.

פירוט הטכניקות המותאמות לכל אדם לפי גילו ומצבו הפיזי :
  • תרגול תנוחות יוגה מותאמות (אסנות) הכוללות טכניקות נשימה, המשפיעות באופן ישיר על מערכת העצבים, מחזק ומגמיש את הגוף ומרגיע מתחים
  • תרגול הרפיה עמוקה המיועדת לשחרור מתחים ומשקעים רגשיים מהגוף ומההכרה
  • תרגילי נשימה – נשימה עמוקה לקליטה מרבית של חמצן. תרגילי הנשימה טוענים את הגוף באנרגיה ומביאים לאיזון, שלווה ושליטה בהכרה
  • מדיטציה ודמיון מודרך המכוונים אישית לכל אחד לפי אופיו וצרכיו
  • תזונה נכונה – מותאמת לפי סוג המחלה, המיועדת להביא את הגוף למצב של ניקוי השומן והפסולת המונעים את היכולת העצמית של הגוף לרפא עצמו, וגורמת לתחושת שובע, בריאות, קלילות וחיוניות, וכן לימוד הכנת מזון מתאים.

פנו אלינו למידע נוסף על התאמת תרגול היוגה לחייכם.

קידום אתרים

עיצוב ובניית אתרים