פריסה ארצית

כאבי גב

היוגה הטיפולית היא השיטה היעילה ביותר לטיפול בכאבי גב תחתון וכאבי גב עליון ופותרת את הבעיה מהיסוד. כאבי גב רבים נובעים כתוצאה מבעיות יציבה הנגרמות בשל נזקי הישיבה ושימוש לא נכון בגוף. באמצעות היוגה הטיפולית לומד האדם בעצמו כיצד לרפא את עצמו מכאבי הגב ולתמיד. אנו מתאימים לך סדרת תרגילים פשוטה לביצוע בבית. תרגילים אלה אינם מכאיבים והם מותאמים לך אישית.

לכאבי גב כרוניים יש תרופה והיא תרגול יוגה טיפולית. על הגב משפיעים גורמים רבים כמו יציבה, משקל, אורח חיים, מתח, עיכול ועוד. היוגה הטיפולית מעוררת כוחות ריפוי חזקים בגוף, מחזירה לאיזון, מתקנת הרגלי יציבה לא נכונים, מחזקת את השרירים ורצועות הגב והבטן, מרגיעה ומשחררת. היא גם הוליסטית מטבעה ומשפיעה לטובה על הגוף והנפש. עם התרגול תרגישו טוב יותר ותוכלו לישון טוב יותר. איכות חייכם תשתפר ומעל הכל תוכלו לחיות ללא כאבי גב.

להבדיל משיטות אחרות, עם היוגה הטיפולית תבינו בעצמכם ותטפלו בעצמכם ובשורש הבעיה. התרגול שתלמדו יהיה בשבילכם לכל החיים ומשום כך זו השיטה הטובה ביותר והיעילה ביותר. היא לא תלויה במומחים ובמניפולציות חיצוניות.

אנו מתאימים תרגולי יוגה לשיקום עמוד השדרה גם במקרים של פריצת דיסק, בלט דיסק, היצרות חוליות, הסתיידות חוליות או תזוזת חוליות. במידה ועברתם ניתוח בגב או עומדים לעבור ניתוח כזה, צרו עמנו קשר לייעוץ בנושא.

תהליך הטיפול בכאבי גב כולל:
  • אבחון של המרכז ליוגה טיפולית
  • לימוד תרגול יוגה לבית
  • מעקב אישי עם מורה ליוגה טיפולית
היוגה הטיפולית מתאימה למי שמעוניין להפסיק לסבול מכאבי גב ולשפר את איכות החיים. יש לנו נסיון ומוניטין רב בטיפול בכאבי גב ובעיות גב מורכבות.
פנו אלינו למידע נוסף אודות ריפוי מכאבי גב: 1700-703-731

קידום אתרים

עיצוב ובניית אתרים