פריסה ארצית

פריצת דיסק טיפול

המרכז ליוגה טיפולית מציע טיפול ייחודי לפריצת דיסק, הקרנות כאב (סיאטיקה) המבוסס על תרגול אישי בשיטתנו המיוחדת.

שיטה זו מתוכננת ספציפית לשיקום עמוד שידרה ותיקון יציבה. על פי שיטתנו הופעת פריצות דיסק ובלטים הם תוצאה של בעיות יציבה. תיקון היציבה באמצעות התרגול מוריד משמעותית את הכאב, מעלים הקרנות כאב לגפיים ומחזיר תנועתיות ויכולות תפקוד.

בעיות יציבה אחראיות על 90% מהופעה מההחמרה של בעיות הגב בהן הופעת בלט, פריצת דיסק והיצרות החוליות. היציבה שלנו נפגעת וממשיכה להיפגם כתוצאה מישיבה ממושכת על כסאות, כורסאות ועומסים פתאומיים. משום כך, אנו רואים קשר ישיר בין הופעת כאבי גב לפתולוגיות בעמוד השירה.

תיקון היציבה, על ידי תרגול בשיטתנו הוא המענה הטוב ביותר והיעיל ביותר להעלים הקרנות כאב (סיאטיקה). התרגול המיוחד מוביל אותך, בהדרגה ובקצב שלך, לתרגול מלא שיהווה רפואה מונעת עבורך ויטפח יציבה טובה לאורך שנים וללא כאבים.

פריצת דיסק טיפול

אנו מציעים תהליך מובנה, עתיר הצלחות,  בו לומדים להיות המטפלים של עצמנו. ללמוד להקשיב לגוף לנשימה, להתחזק ולהגמיש. בשיטתנו המיוחדת אנו מלמדים אותך להיות המטפל של עצמך. תהליך זה כולל:

  • חיזוק רגליים
  • חיזוק ידיים וחגורת כתפיים
  • שיפור ניכר בגמישות
  • חיזוק משמעותי של שרירי ליבה
  • הגברת יכולות תנועה אף מעבר ליכולותיך

רבים כבר התנסו והצליחו לשקם את עצמם. פנו אלינו למידע נוסף

הטיפול בפריצת דיסק מגיע במספר שלבים העונים על הצורך לחזור לתפקוד ולהגיע למצב בו חיים ללא כאב. במקרים מסוימים תהליך הטיפול יכול לבוא במקום ניתוח או התערבות פולשנית כירורגית. עם היוגה הטיפולית, המטופל שותף לתהליך הטיפול בפריצת הדיסק ולומד כיצד לשכך כאב, לחזק ולהגמיש את הגב.

טיפול ראשוני בפריצת דיסק

בטיפול בפריצת דיסק, התרגילים הראשונים נעשים בפיקוח מלא שלנו ועל פי הקצב האישי שלכם. מטרתם היא הורדת הכאב ולמידת עקרונות של יציבה, נשימה ותנועה. אנו נתחיל מתנועה איטית המלווה תמיד בנשימה, נמנע מתנועות חזקות ומהירות. התרגול מסייע לשמירה על גב ארוך, גמיש וסימטרי. המטרה בטיפול היא להחזיר גמישות לרצועות ולשפר את זרימת הדם לאזור הפגוע. עם הזמן הגמישות חוזרת לגב והמטופל חוזר באופן הדרגתי לפעילויות היום יום. באופן אישי לומד המתרגל כיצד לטפל בעצמו עם תרגילי בית. השיפור בתנאים מבוקרים אלה הינו יומיומי. במהלך תקופת הטיפול בפריצת הדיסק לומד המטופל להיות מודע לנשימה לאורך עמוד השדרה מבסיסו ועד לחיבור עם הגולגולת.

טיפול מתקדם – שיקום הגב

לאחר שרמת הכאב ירדה מאוד, נותרים מוקדים ספציפיים בתגובה לתנועות ולעומסים מסוימים. בשלב זה, התרגילים מתפתחים ומעמיקים עם דגש על חיזוק, הגמשה ומודעות. עקרונות הנשימה, ההרפיה והיציבה מחלחלים והופכים להיות טבע שני. התרגול בשלב זה הופך להיות שיקום שמטרתו חיים עם פריצת דיסק ללא כאב. התלמיד מודע למגבלות עומס ותנועה אך לומד כיצד להתחזק ולתחזק את גופו וגבו עם היוגה.

מניעה של פריצת דיסק

מעבר להדרכה נכונה בדבר הרמת משאות כבדים ועומסים על הגב והצוואר לכל אלה מאיתנו אשר עובדים או יושבים שעות רבות ללא תזוזה על כיסא, מומלץ לבצע מספר תנוחות יוגה ביום. תנוחות אלה ישמרו על חוזק וגמישות הגב. כמו כן היוגה ממליצה הימנעות מישיבה ממושכת על כסאות.
היוגה הטיפולית היא פתרון פשוט ויסודי לטיפול בפריצת דיסק, כאבי גב כרוניים, כאבי גב תחתון, בלט דיסק, גב תפוס, בעיות גב, הקרנות עיצביות, בעיות יציבה ומוגבלות בתנועה. באמצעות תרגול יוגה מותאם פותר האדם בעצמו את הבעיה ומשפר את איכות החיים באופן ניכר.
פנו אלינו למידע נוסף על טיפול בפריצת דיסק.

קידום אתרים

עיצוב ובניית אתרים